پیش گفتار دبیر علمی کنگره

پیش گفتار دبیر علمی کنگره

سلام
اساتيد و دوستان گرامي

افتخار داریم که یک بار دیگر میزبان همه عزیزان فعال در زمینه انکولوژی و علاقمند به شرکت در کنگره کلینیکال انکولوژی سالیانه ایران هستیم. همایشی که زمینه گردهمایی همه همکاران در زمینه انکولوژی را بخوبی فراهم ساخته وهمچنین حضور گرم همه تخصص ها ی مرتبط باعث برگزاری خوش ترکیب ترین نوع همایش انکوژی در سالهای اخیر در ایران شده است. امیدواریم به سان گذشته و حتی بهتر موفق شویم جمع همه همکاران و خصوصا چند تخصصی را پذیرا باشیم، چرا که نیاز به دیدار یک دیگر از نزدیک و در فضایی علمی و اما گرم و دوستانه بیش از پیش حس می شود. اگر چه شرکت مجازی در همایشها و جلسات در زمانه پاندمی کوید سهل تر از گذشته ممکن شده است، اما ما باز هم نیاز داریم که در همایش هایی علمی در کنار هم نشسته و به بحث های رودررو بپردازیم، واقعیتی که با چالشی به نام بیماری کرونا بیشتر بدان پی برده ایم.

لازم است اشاره شود مشارکت و پشتیبانی شرکت ها و موسسات دست اندر کار در زمینه دارویی وصنعتی از این همایش، فرصت بسیار مناسبی را برای گسترش دانش و آگاهی همکاران انکولوژیست در زمینه های موازی فراهم آورده که مورد استقبال قرار میگیرد.

انتظار می رود حضور سخنرانان و همکاران خارج از کشور باعث دمیدن بیشتر روح بین المللی وعلمی روز دنیا در کنگره سالیانه ما باشد. همکاری سازمانها و انجمن های علمی بین المللی در برگزاری این کنگره بشدت نیازمند است، که به حسن فعالیت های اعضای محترم هیات مدیره انجمن رادیوانکوژی ایران بدست آمده است.

از همه همکاران انکولوژیست دعوت می شود که در نشستهایی که با همیاری دوستان و همکاران ما در گروهای فیزیک، تکنولوژی رادیوتراپی و پرستاری برگزار می شود فعالانه شرکت فرمایند چرا که ضمن بحث های بسیار مفید  نکات مشترک بین رشته ای در این زمینه طرح میشوند که بسیار آموزنده خواهند بود.

به کام تو گردد سپهر بلند    دلت شاد بادا  تنت بی گزند

دکتر رهام سالک

دبیر کنگره کلینکال انکولوژی ایران

 

نوشته های مرتبط