پیش گفتار دبیر اجرایی کنگره

پیش گفتار دبیر اجرایی کنگره

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از سپاس به درگاه قادر متعال و با افتخار برای شانزدهمین بار میزبان همکاران عزیز از سراسر کشور و برای ششمین بار دانشمندانی از سایر کشورها در ششمین کنگره بین المللی کلینیکال آنکولوژی هستیم که در تاریخ های ۲۷ تا ۲۹ بهمن، در محل هتل المپیک برگزار می شود.
تمامی زیبایی و جذابیت این گردهمایی علمی، حضور اندیشمندان حوزه تشخیص و درمان سرطان است که از همه توان خود برای کاهش درد و رنج بیماران مبتلا به سرطان و افزایش امید در ایشان و خانواده های آنها بهره می گیرند تا با همدلی برای بهبود کیفیت زندگی و توسعه کمی یا کیفی عمر ایشان بی دریغ تلاش کنند.
در شرایط سخت کرونایی که مدت هاست دیدار نزدیک بسیاری از عزیزان میسر نشده، تصمیم برای برگزاری کنگره حضوری و حتی دعوت از میهمانان خارجی با رایزنی های مکرر و تصمیم اعضای محترم هیات مدیره انجمن علمی رادیوتراپی انکولوژی ایران صورت گرفت و امیدوار هستیم فراهم شدن دیدارها و هم اندیشی علمی ما باعث رونق بیشتر این دانش و تبادل تجربه ها شود.
جا دارد از همکاری صمیمانه هیات مدیره محترم انجمن، دبیر و اعضای کمیته علمی و دبیر و اعضای کمیته اجرایی به ویژه سرپرست کارگروه های گوناگون، که صمیمانه و با صرف وقت بسیار زیادی برای هرچه بهتر برگزار شدن کنگره با ما همدلی کردند تشکر کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی داشته باشم. همچنین از همه شرکت کنندگان محترم، سخنرانان و صاحبان پوستر و شنوندگان ارجمند که باعث غنا و شور و شوق علمی این همایش خواهند شد پیشاپیش سپاسگزاریم.

دکتر طاهری پناه

نوشته های مرتبط