معرفی بخش‌های مختلف ششمین کنگره بین المللی و شانزدهمین همایش سالانه کلینیکال انکولوژی

معرفی بخش‌های مختلف ششمین کنگره بین المللی و شانزدهمین همایش سالانه کلینیکال انکولوژی

ششمین کنگره بین المللی و شانزدهمین همایش سالانه کلینیکال انکولوژی در تاریخ 27 تا 29 بهمن ماه 1400 در هتل المپیک تهران، به طور هم‌زمان در سه سالن موازی برگزار خواهد شد: سالن اصلی با ارائه سخنرانی‌های انکولوژی، satellite symposium و جلسات مشترک با انجمن اروپایی مدیکال انکولوژی (ESMO)  و انجمن اروپایی رادیوانکولوژی (ESTRO)؛ سالن فیزیک پزشکی و رادیوبیولوژی با ارائه سخنرانان داخلی و بین‌المللی و سالن پرستاری انکولوژی.

لازم به ذکر است که انکولوژیست‌های جوان نیز در سالن اصلی در مناظره‌ها و سخنرانی‌ها با حضور در کنار اساتید خود و متخصصان نسل‌های میانی، آپدیت مطالب علمی انکولوژی را ارائه خواهند کرد. از دیگر نکات در خور توجه این دوره از کنگره، تنوع حضور سخنرانان از دانشگاه‌ها و شهرهای مختلف کشور برای تبادل تجربیات و آموخته‌های علمی می‌باشد.

در این دوره تلاش شده است پنل‌های علمی به طرح موضوعاتی بپردازد که پیش از این کمتر به آنها پرداخته شده است؛ با ارائه پنل‌های سرطان ریه، تومورهای اطفال، سرطان‌های سر و گردن و همچنین اقتصاد سلامت.

ثبت نام در این کنگره برای رشته‌های مختلف مرتبط با رادیوانکولوژی، از طریق سایت کنگره به آدرس iscocongress.com در حال انجام است.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *